Logo

 

Hakkımızda - T-WİS HEP YENİ MODA,EN YENİ MODA

Hakkımızda

www.t-wis.com.tr  üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Kapıda ödeme seçeneği, ücretsiz kargo kampanyaları ve en önemlisi HIZLI KARGO avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan T-WİS, yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek bayanların zarafet simgesi olmayı kendisine ilke edinmektedir.

Güvenli Alışveriş
www.t-wis.com.tr veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. 
www.t-wis.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.

Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün t-wis.com.tr’nin güvencesi altındadır.
Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında t-wis’in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En İyi Müşteri Deneyimi
En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan t-wis.com.tr müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.


KATEGORİLER

BİLGİLENDİRME

SOSYAL PAYLAŞIM